درباره آقای استوک

فروشگاه آنلاین آقای استوک از 28 فروردین 1398 بصورت رسمی شروع بکار کرد. این فروشگاه اینترنتی با آدرس www.mr-stock.ir در دسترس عموم قرار گرفت. این مجموعه قبل از راه اندازی این وب سایت تحت عنوان فروشگاه اینترنتی دیجی سنتر از 18 تیر 1394 آغاز بکار کرد که در این مدت فعالیت خود را در سراسر ایران گسترش داد. از آغاز سال 98 تصمیم مدیران سایت این شد که خانواده بزرگ تجهیزات استوک را از سایر محصولات سایت دیجی سنتر جدا کرده و تحت عنوان یک سایت تخصصی تجهیزات استوک ادامه فعالیت دهد. مجموعه آقای استوک با استفاده از تیم متخصص و ارتباط با واردکنندگان معتبر این تجهیزات و بدور از واسطه های متعدد قصد دارد مثل همیشه تجهیزات و قطعات استوک را با قیمت پایین تر از بقیه به مشتریان خود ارائه دهد. همچنین این مجموعه آمادگی خود را جهت ارائه قیمت مناسب برای سازمان ها و ارگانهایی که تعداد بالایی از تجهیزات را مدنظر دارند ارائه میدهد.

این مجموعه همچنین در برخی از موارد به سفارش مشتریان قطعات مورد نظر آنها را که در ایران موجود نیست بنا به درخواست مشتری و دریافت بیعانه از خارج از کشور در بازه زمانی بین 20 تا 40 روز برای مشتریان خود وارادت کرده و تحویل مشتریان خود میدهد.

این مجموعه همچنین آماده همکاری با واردکنندگان محترم قطعات استوک و فروش محصولاتشان در وب سایت فروشگاه را نیز دارد و در صورت تمایل این گروه از همکاران می توانند از فرم ارتباط با ما اطلاعات تماس خود را برای تیم پشتیبان فروشگاه آقای استوک ارسال کنند.

مدیریت فروشگاه اینترنتی
پژمان رودخانه یی
Scroll